Keller Williams Real Estate - Patricia Crane
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  My Favorite Homes in the Area

  Check out whatever properties interest you.

  I ri - 1 083 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  1325 S CAPITOL ST, PHILADELPHIA, PA 19146

  Listing Courtesy Of: KW Empower, 2156273500, Nicholas V Giganti
  I ri - 748 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  148 CONROW RD, DELRAN, NJ 08075

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty - Moorestown, 8563161100, Christine Dash
  I ri - 1 471 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (26d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  1725 FULLER ST, PHILADELPHIA, PA 19152

  Listing Courtesy Of: RE/MAX Central - South Philadelphia, 2157556700, Patricia Chapnick
  I ri - 1 784 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (4d)
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  7017 PIPERS GLEN WAY, PHILADELPHIA, PA 19119

  Listing Courtesy Of: BHHS Fox & Roach-Chestnut Hill, 2152473750, Mark L Malfara
  I ri - 820 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  1105 N HANCOCK ST, PHILADELPHIA, PA 19123

  Listing Courtesy Of: KW Empower, 2156273500, Jim Onesti
  I ri - 608 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  1309 S 16TH ST, PHILADELPHIA, PA 19146

  Listing Courtesy Of: BHHS Fox & Roach-Center City Walnut, 2156276005, Frank L DeFazio
  I ri - 235 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  1630 FRANKLIN DR, FURLONG, PA 18925

  Listing Courtesy Of: RE/MAX Centre Realtors, 2153438200, Robert Wipplinger
  I ri - 2 763 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (59d)
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  2620 E HAGERT ST, PHILADELPHIA, PA 19125

  Listing Courtesy Of: KW Empower, 2156273500, Jim Onesti
  I ri - 402 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  5868 VILLAGE LN, DOYLESTOWN, PA 18902

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Real Estate-Langhorne, 2157576100, Vasyl Maksymiuk
  I ri - 398 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  315 BELAIR RD, SOUTHAMPTON, PA 18966

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Real Estate - Newtown, 2158604200, John S Iannarelli
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Patricia Crane
  Numri i licencës: RS 151966A

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bp1e6m43a98vupp4nn60
  Keller Williams Real Estate
  400 Horsham Road Horsham, PA 19044
  Zyrë

  Patricia Crane
  Realtor ® RS 151966A
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.